Zielone Horyzonty Agrii

Działania podjęliśmy w 5 głównych obszarach:
- Zintegrowana produkcja, a więc działania prowadzące do stosowania nowoczesnych i prośrodowiskowych rozwiązań w zakładach produkcyjnych Agrii
- Zielone biuro, to wszelkie aspekty dotyczące działań administracyjnych Agrii, w tym e-faktura, katalogi, gadżety, i inne formy wspierające dbałość o planetę.
- Rentowność farm, to działania prowadzące do stosowania sprawdzonych, skutecznych produktów, niższych dawek ŚOR, nawozów, precyzyjnych aplikacji w tym wykorzystaniem Agrii Bazy.
- Ochrona środowiska, to działania w zakresie poszukiwań produktów ekologicznych, działań pro zdrowotnych i pro społecznych.
- Zielony ład oznacza wspieranie inicjatyw Komisji Europejskiej, których celem jest osiąganie neutralności dla klimatu w tym: czysta woda, zdrowa gleba, różnorodność biologiczna itp.




- Nawozy: SuperN 46 i ABS Canola
- FoliQ Ascovigor, FoliQ Aminovigor, FoliQ Amical uzyskały certyfikat ECO, dzięki czemu rolnicy posiadający uprawy ekologiczne będą mogli korzystać z ich mocy
- Dalgety Fito-Soil oraz inne mieszanki poplonowe i rośliny z rodziny Bobowate
- Produkty zawierające mikroorganizmy; Oko-ni, Oma Pro, Bora
- Pszenica Moschus
Po więcej informacji o naszych produktach zapraszamy do naszych doradców i autoryzowanych punktów handlowych.

Tutaj z pomocą przychodzi AgriiBaza, która opiera się na trzech silnych podstawach. Po pierwsze, zaawansowana i intuicyjna wyszukiwarka ŚOR. Drugim filarem są alerty zgłaszane przez naszych przedstawicieli. Na ich podstawie powstaje mapa zagrożeń z dokładniejszymi opisami i zdjęciami. Trzecią kolumną systemu jest na bieżąco uzupełniany atlas agrofagów, zawierający nie tylko opisy, ale przede wszystkim zamieszczane przez doradców rzeczywiste zdjęcia znalezionych na polu problemów oraz co ważne, informacje o progach szkodliwości, ponieważ nie w każdym nasileniu choroby czy szkodnika jest uzasadniony zabieg. Wszystkie elementy tworzą spójną całość.
Odwiedź nas, spróbuj i przekaż dalej!

W odpowiedzi na ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, Unia Europejska wprowadziła regulacje dotyczące zrównoważonej i przyjaznej dla środowiska produkcji biopaliw i płynnych źródeł bioenergii, które przedstawione są obecnie w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/2001. Dyrektywa promuje stosowanie energii ze źródeł odnawialnych (RED – Renewable Energy Directive) oraz opisuje zasady, które należy przestrzegać w trakcie produkcji biomasy i biopaliw.
Potwierdzeniem osiągnięcia przez firmę całkowitej zgodności z wymogami Dyrektywy (UE) 2018/2001 jest posiadanie Certyfikatu REDcert.
Zakresem certyfikacji w systemie REDcert objęte są wszystkie etapy procesu produkcyjnego – począwszy od produkcji i skupu surowca, poprzez jego przetwarzanie, operacje handlowe, aą po samo wytwarzanie bioenergii oraz biopaliw. Działania Agrii skoncentrowane są na skupie właściwego surowca (biomasy) i operacjach handlowych.