Agrii

Kompetencje w rolnictwie

Agrii Polska należy do grona liderów w branży produkcji i dystrybucji nowoczesnych nawozów, materiału siewnego, płodów rolnych, pasz oraz środków ochrony roślin. Jesteśmy firmą z historią, mając ponad 25 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji marki Nasiona Dalgety. Posiadamy największą w branży sieć sprzedaży. Sprawną obsługę zapewniają nam rozbudowane centra logistyczne. Jako producent środków ochrony roślin dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były skuteczne i bezpieczne. 

Dystrybutor i producent środków ochronnych roślin

Nawozy Dolistne FoliQ

Najwyższa, jakość w standardzie

FoliQ to produkowane z najwyższej, jakości certyfikowanych surowców i komponentów nawozy dolistne, które powstałe na bazie czystej wody, z użyciem nowoczesnego młyna rozdrabniającego oraz stacji odgazowywania produktów. Jako producent nawozów rolniczych dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty realizowały oczekiwania klientów.

Producent nawozów rolniczych

Nasiona Dalgety

Siej jakość

Nasiona Dalgety to starannie wyselekcjonowane i sprawdzone odmiany zbóż, rzepaku, kukurydzy, bobowatych oraz mieszanki traw pastewnych i gazonowych. Produkty tej marki wyróżnia wysoka zdrowotność, świetna jakość i niezwykły potencjał plonotwórczy. Nasiona charakteryzują się najwyższą czystością analityczną oraz tożsamością zarówno gatunkową jak i odmianową. Jako producent nasion wiemy jak ważna jest dla naszych klientów jakość produktów.

Producent nasion

AgriiBaza

Jedno kliknięcie, kompleksowa pomoc

AgriiBaza, to aplikacja i platforma dla rolników, doradców, specjalistów oraz wszystkich osób mających styczność ze Środkami Ochrony Roślin. Działanie AgiiBazy opiera się na trzech filarach. Po pierwsze, zaawansowana wyszukiwarka Środków Ochrony Roślin, zawierająca skład, zarejestrowane uprawy, zwalczane agrofagi i zbiór etykiet urzędowych. Drugim filarem są alerty, które zgłaszają Doradcy Agrii Polsa, pokazujące aktualnie wystepujące, w konkretnej części kraju zagrożenia, wraz z ich opisami i zdjęciami. Trzecim filarem jest na bieżąco uzupełniany o rzeczywiste zdjęcia oraz informacje o progach szkodliwości, atlas agrofagów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok